Dantų tiesinimas kapomis – nuostabi galimybė turėti taisyklingą šypseną nepatiriant jokio diskomforto (kaip nešiojant breketus). Šis būdas yra patrauklus pacientams dėl daugybės priežasčių:

  • Pagal skenuotą dantų modelį (3Shape Trios) yra pagaminamos individualios skaidrios kapos, kurios tiesina dantis ir sąkandį, kad šypsena taptų ideali. Naujausių skaitmeninių technologijų dėka, pacientų dantų ir sąkandžio antspaudai yra nuimami greitai ir neskausmingai, o tai leidžia jaustis saugiai ir komfortiškai.
  • Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis yra suplanuojamas itin greitai, išvengiant daugybės varginančių apsilankymų pas gydytoją ortodontą, todėl puikiai tinka įtemptą dienotvarkę turintiems, ar užsienyje gyvenantiems pacientams.
  • Tiesinant dantis skaidriomis dantų kapomis užtikrinti burnos higieną yra daug paprasčiau, nei nešiojant ilgalaikius dantų breketus. Tereikia kapas išsiimti prieš valgant, o po valgio – išsivalyti dantis ir vėl jas užsidėti.
  • Skaidrios dantų tiesinimo kapos yra estetiškos ir plika akimi sunkiai pastebimos. Todėl, tai puikus dantų tiesinimo būdas tiems pacientams, kuriems yra svarbus estetikos bei komforto klausimas. Prireikus, kapos gali būti išimtos (valgant, valant dantis ir pan.). Tačiau, siekiant kokybiško rezultato, mūsų specialistai rekomenduoja kapas išsiimti ne daugiau nei 3 valandoms per parą.
  • Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis yra tinkamas būdas bet kurio amžiaus, visus nuolatinius dantis turintiems pacientams.