Uždaryti

Dantų implantai

Kas yra dantų implantai? images 1   Tai šiuolaikinis sprendimas netekus vieno ar kelių dantų. Dirbtinės dantų šaknys – tai nedidelė chirurginio titano elementai, kurie, įaugdami į žandikaulį, tampa jo dalimi. Dirbtinės dantų šaknys užtikrina stabilią atramą vienam ar keliems dantims. Dirbtinių šaknų ar implantų suformuoti dantys bus identiški Jūsų tikriesiems dantims ir sukurs absoliučiai natūralų jausmą burnoje.     Kaip visa tai vyksta?

Kodėl verta rinktis? Pasirinkę dantų implantus, Jūs galite džiaugtis:

Jeigu trūksta vieno atskiro danties? Vienas iš sprendimų – tiltas:

Mes rekomenduojame – dantų implantą:

Jeigu trūksta keliu dantų? Vienas iš sprendimų – iš dalies nuimamas protezas:

Mes rekomenduojame – dantų implantus:

Bedantis implantas Niekada nevėlu įsriegti implantus. Pamirškite diskomfortą, kurį sukelia dantų protezai:

Mes rekomenduojame patikimus, ant implantų fiksuojamus protezus:

Dantų protezai, atrama ant implantų – patikimas, malonus ir komfortiškas sprendimas. Daugiau neslėpkite savo šypsenos, o aktyviai mėgaukitės gyvenimu su implantais. Iki procedūros:

Po procedūros:

Sraigtinis danties implantas

Sraigtinis danties implantas – tai tarsi mažas varžtelis, pakeičiantis trūkstamo danties šaknį. Jis yra įsriegiamas į žandikaulį. Per 3-6 mėn. nuo įsriegimo, implantas įauga į kaulą ir yra naudojamas kaip atrama danties vainikėlio atstatymui. Implantais galima pakeisti vieną ar daugiau trūkstamų dantų. Prie implantų taip pat gali būti tvirtinama plokštelė arba tiltinis protezas.

ee

Sėkmingai prigijęs ir tinkamai prižiūrimas dantų implantas nesukelia jokio nepatogumo kramtant maistą, kalbant. Jis leis jums pamiršti ankščiau buvusias problemas ir daug metų jums tarnaus lyg nuosavas dantis.

Visos teisės saugomos. 2022 © www.dantugama.lt