Uždaryti

Dantų balinimas su Philips Zoom sistema

 

 

 

Graži ir sveika šypsena atlieka svarbų vaidmenį kiekvienoje mūsų gyvenimo srityje. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad besišypsant organizmas išskiria endorfinus, kitaip vadinamus „laimės hormonais”, todėl atrodome jaunesni ir patrauklesni. Be to, sumažėja kraujo spaudimas ir stiprėja imunitetas. Kuo daugiau šypsomės, tuo labiau mums sekasi.
Kelias baltesnės šypsenos link yra paprastas, greitas ir saugus!

Dantų balinimas

Apie paslaugą

Gražūs balti dantys leidžia plačiai šypsotis, o spindinti šypsena suteikia daugiau pasitikėjimo. Tačiau labai nedaug žmonių turi natūralius baltus dantis. Mes galime pasiūlyti išeitį – dantų balinimą Philips ZOOM sistema klinikos kabinete arba dantų balinimą namuose – balinimo kapomis.

Prieš pradedant dantų balinimą, rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną, pašalinti kietąsias ir minkštąsias dantų apnašas, gerai nuvalyti ir nupoliruoti emalio paviršių.

Dantų balinimo efektyvumas yra individualus. Jis priklauso nuo emalio struktūros, maitinimosi, žalingų įpročių ir amžiaus, todėl ir balinimo seansų skaičius kiekvienam žmogui gali skirtis. Taip pat svarbu žinoti, jog plombinė medžiaga nekeičia spalvos, todėl išbalinus gausiai plombuotus dantis, jie gali likti dėmėti. Tad, norintiems balintis dantis, šią procedūrą rekomenduojama atlikti dvi savaites iki estetinio plombavimo.

Dantų balinimas su Philips Zoom sistema ne tik efektinga, bet saugu ir neskausminga 

Dantų balinimas ZOOM sistema – tai revoliucija dantų balinime! Ši sistema yra saugi, efektyvi ir greita. Po vienos valandos Jūsų dantys taps žymiai baltesni (net iki 8 – ių atspalvių). Šviesa aktyvuojamo balinančio gelio ZOOM sudedamoji dalis yra vandenilio peroksidas (6 proc.). Vandenilio peroksidui skylant, deguonis įsiskverbia į emalį ir dentiną, išbalindamas spalvotas medžiagas, tačiau nepažeisdamas danties struktūros. Gelio pH yra neutralus, be to jo sudėtyje yra amorfinio kalcio fosfato (ACP), kalio nitrato ir  fluorido – tai medžiagos stiprinančios  danties struktūrą.

Po balinimo rekomenduojama kelias dienas vengti stipriai dažančių maisto produktų (kavos, raudono vyno, valgomųjų dažų) ir rūkymo.

 

                          PRIEŠ                                                           PO

 

Dantų balinimas namuose

 

Visos teisės saugomos. 2022 © www.dantugama.lt